Jalgpalliennustuse Tüübid

Jalgpalliennustusi on palju erinevat tüüpi ja parim osa on see, et need kõik on väga meelelahutuslikud . Selles artiklis uurime erinevaid tüüpe ja selgitame, miks peaksite neid kasutama. Kui te pole kunagi jalgpallile panustanud, ärge muretsege. Panuste tegemiseks on mitmeid viise ja me toome siin välja mõned kõige populaarsemad. Selle artikli eesmärk on aidata teil valida enda jaoks parim valik.

Straight Up – kõige levinum jalgpalliennustus on otse üles panus, mida tuntakse ka rahaliini või mängu võitjana. Sel juhul panustate sellele, et meeskond võidab matši ja võidab teise vastu. Võitjameeskond määratakse mängu jooksul löödud väravate arvu järgi ja mäng lõpeb siis, kui mäng on lõppenud või alla väravate koguarvu. Üle/alla panused tehakse löödud üle/alla löödud väravate arvu alusel.

Üle/alla – jalgpalliennustajad teevad panuseid mängus löödud väravate arvule. See on suurepärane võimalus neile, kes pole kihlvedusid alustanud ega tunne jalgpalli koefitsiente. Olenemata sellest, kas panustate lemmikule või allajääjale, saate valida erinevate ennustustüüpide vahel. Ja kui soovite panustada mitmele mängule korraga, aitavad jalgpalliennustussaidid teil seda teha.

Straight Up – see on kõige levinum jalgpalliennustus. See hõlmab meeskonna valimist, kes mängu võidab, olenemata sellest, mitu väravat matšis lüüakse. Seda tüüpi panuste puhul selgub võitnud meeskond pärast ametlikku võistlusaega. Mängu võitja on võistkond, kes kogub kõige rohkem väravaid. Nende panuste väljamaksed on suuremad, kuid kaotuse oht on suurem. Seda tüüpi panused sobivad panustajatele, kes otsivad madala riski ja kõrge kasumi võimalust.

Jalgpalliennustusi on mitut tüüpi. Kõige populaarsem on otse üles, mida tuntakse ka rahaliinina või mänguvõitjana. Seda tüüpi panuste puhul valivad panustajad meeskonna, kes võidab mängu ja väldib kaotust. See panus on sageli kõige populaarsem, kuid sellel pole mingeid piiranguid. Pidage meeles, et on oluline mõista, kuidas jalgpalliennustused toimivad. Erinevate panuste jaoks on palju reegleid, seega veenduge, et olete neist teadlik, enne kui alustate oma panuste tegemist.

Straight up on üks populaarsemaid jalgpalliennustusliike. See on panus, mille käigus valitakse võitja meeskond. Teisi sama tulemusega panuseid ei ole. Küll aga saab panustada mängus löödud väravate arvule. See on hea viis üldvõitja väljaselgitamiseks. Ja sellega saate valida oma panuste jaoks parima panuse. Saate teha mitut muud tüüpi panuseid.