Jalgpalliennustuse Valikud

Jalgpallipanustajatele on mitu võimalust. Kui teil on lemmikmeeskond või meeskond, keda soovite võitmas näha, saate neile panuse teha. Kuid kui teil on spordist vähe teadmisi, saate siiski raha teenida, panustades oma meeskonna lemmikmängijale või -meeskonnale. Kui teil on kindla meeskonna kohta kindel arvamus, võite panustada nende võidu peale.

Jalgpalliennustusvõimaluste hulka kuulub panustamine meeskonna võimalusele saada punane kaart. Lisaks traditsioonilistele panustele, nagu üle/alla punktide summa, saate panustada ka meeskonna võimalusele saada punane kaart. Seda tüüpi panuse puhul peate otsustama, kummale poolele soovite panustada ja väljamakse põhineb meeskonna poolel, kellele panustate. Kui aga panustate kindlale arvule väravatele, võite panustada eelistatud meeskonna võidule.

Jalgpallile panustades saate panustada ka mängu tulemusele. Teile on saadaval erinevat tüüpi panustamisvõimalusi. Esiteks saate panustada mõlema meeskonna löödud väravate koguarvule. Üldsummad on tavaliselt väikesed ja spordiennustused pakuvad sageli üle kahe või üle 2,5 värava. Kui panustate kahele või kolmele väravale, kaotate poole oma panusest ja võidate sellest poole.

Panustada saab ka viigile või kahele meeskonnale. Nende panuste puhul tuleb valida kahe meeskonna vahel, mida nimetatakse “üle/alla” panusteks. Sel juhul tuleb otsustada üle/alla ja alla/alla, mis määrab, milline meeskond võidab. Viik tähendaks viigiseisu, väravateta mäng aga kaotust. Seda tüüpi panustamine suurendab teie tõenäosust mängu võita.

Kõige levinumad jalgpalliennustused on üle/alla panused ja händikäppanused. Kui te pole kindel, milline meeskond mängu võidab, võite panustada üldskoorile. Viigi korral saate teha panuse meeskonnale, kes võidab mängu. Tehes panuse üle/alla, saad suurendada oma panuse koefitsienti.

Kui suhtute oma jalgpallikihlvedudesse tõsiselt, peaksite pöörama tähelepanu erinevatele teguritele. Mängu koefitsiendid võivad kiiresti muutuda, mis tähendab, et enne panuse tegemist peaksite kõiki neid tegureid arvesse võtma. Kui teil on aega uurimistööle kulutada, saate teha parimaid ennustusi ja nautida oma lemmikmeeskonda. Näiteks võite teha panuse meeskonnale, kes võidab teatud matši. Samuti saate panustada meeskonnale, kes võidab meistritiitli.