Jalgpallivõistlused üle Maailma

Maailmameistrivõistlused on ülemaailmne jalgpalliturniir, mida korraldab FIFA. See toimub iga nelja aasta tagant ja on vaadatuim spordisündmus. Võistlusel osaleb 32 rahvusmeeskonda üle maailma. See on aga muutumise äärel, 2022. aastal peetakse jalgpalli maailmameistrivõistlused Kataris ja 2018. aastal Venemaal. Siin on ülevaade mõnest maailma tipptasemel jalgpallivõistlusest. Loe edasi, et saada teada kõige põnevamatest!

Open Cup on maailma vanim jalgpallivõistlus. Praegune tšempion on Atlanta United, samas kui Concacafi Meistrite Liiga meister New England Revolution esindab Seattle FC-d. Tiitlikaitsja Atlanta United saab kuuekohalise rahalise auhinna ja nende nimi märgitakse Dewar Challenge Trophyle. Turniiril mängitakse kaheksa kahe jalaga mängus. Võitja saab ka au esindada USA-d MM-il.

Kogu maailmas peetakse mitmeid teisi jalgpallivõistlusi. Naiste maailmameistrivõistlused on maailma suurim naiste jalgpalliturniir. Turniir toimub iga nelja aasta tagant ja on väga oodatud. 2023. aastal võitleb MM-tiitli nimel 32 naiste rahvuskoondist. See on suurim jalgpalliturniir kogu naiste mängus. Naiste maailmameistrivõistlused on selle spordiala populaarseim sündmus ja see peetakse 2023. aastal Ameerika Ühendriikides.

Maailmas on palju muid suuri jalgpallivõistlusi. MM on meeste populaarseim turniir. UEFA Meistrite Liiga on naiste populaarseim turniir. Seda turniiri korraldatakse iga nelja aasta tagant ja see on naiste seas populaarseim. Kui meeste võistlused mängitakse võrdsetel alustel, siis naiste MM on kõige prestiižsem. Naiste MM-i võitjad kroonitakse 2023. aastal.

Maailmameistrivõistlused on maailma suurim naiste jalgpallivõistlus. Seda peetakse iga nelja aasta tagant ja see on väga oodatud sündmus. Võistlusel osaleb 32 naiste rahvusmeeskonda ja see toimub erinevates riikides. UEFA maailmameistrivõistlused on maailma populaarseim turniir ja sellel mängivad parimad meeskonnad üle kogu maailma. Turniiride hulka kuuluvad olümpiamängud, Euroopa meistrivõistlused ja klubide maailmameistrivõistlused. UEFA maailmameistrivõistlused on maailma suurim klubivõistlus ja seda jälgivad inimesed üle maailma.

Jalgpalli MM on kõrgeima reitinguga jalgpallivõistlus maailmas. Naiste MM on meeste populaarseim turniir. Maailmameistrivõistlused on maailma populaarseim profijalgpalliliiga. Selle meistrivõistlusi peetakse iga kahe aasta tagant. Kui maailmameistrivõistlused peetakse USA-s, siis iga nelja aasta tagant peetakse MM-i USA-s. Ameerika Ühendriikide meeskonda nimetatakse võõrustajameeskonnaks. Võidab riik, kes turniiri korraldab.